Info

Ahoj,

táto stránka vznikla z nedostatku informácii o Dominikánskej Republike v slovenskom jazyku a taktiež z nedostatku detailných informácií ohľadne života na dominikáne.

Denne sa budeme snažiť priniesť nové a nové informácie ohľadom všetkého možného diania na ostrove. Zo začiatku musíme naplniť obsah základnými informáciami ako to tu prebieha aby ľudia ktorí majú záujem ísť sa sem pozrieť či už krátkodobo alebo dlhodobo, aby tu našli všetky informácie bez toho aby nemuseli niekde ďalej hladať to čo ich najviac zaujíma.

Verím že tento web bude prínosom pre slovákov a čechov a ocenia našu snahu zdokumentovať život tu na ostrove.

Dominikánska republika je rozlohou podobná Slovenskej republike, čiže je to spolu s Haiti najväčší ostrov v karibiku a mám za to, že pre našincov je tento ostrov veľký otáznik, tak ako bol aj pre mňa pred zhruba 10-timi rokmi. Takže čo na tomto webe očakavať ?

Zo začiatku základné informácie úplne o všetkom pre ľudí ktorí majú záujem ísť na dovolenku, alebo na dlhší pobyt.  Časom tu pribudnú informácie aj pre ľudí ktorí majú dosť toho čo sa deje na SR a rozmýšlali by o dlhodobom pobyte a rezidenciou na ostrove. Spočiatku prosím strpenia, kým tu všetko ponahadzujeme, je to totiž dosť pracné všetky informácie zozbierať…

Ďakujeme keď nás budete navštevovať častejšie, my sa Vám za to odvďačíme denne novými a novými updatmi zraja na zemi 🙂