Jazda na koni

Prelet na koni po piesočných plážach so svišťavým vetrom vo vlasoch znie ako úryvok z romantického románu, ale v Cabarete sú tieto scény úplne reálne. Či už chcete prvý krát vyskúšať jazdu na koni, alebo sa chcete zdokonaliť v jazdení alebo si chcete zašprintovať na pláži, je to tu proste úplne iný zážitok doplnený o úplne iné scenérie ako ste soma zvyknutí.

Je tu viacero možností kde sa dá zajednať jazda na koni, lekcia, výjazd, sprievodca atď…

Sea Horse Ranch – Equestrian center


toto je jedno z najexkluzívnejších miest na učenie, jazdenie a možnosti najpestrejších prímorských výjazdov. Majú tu všetky druhy koňov a najväčšiu skúsenosť spomedzi všetkých ostatných menších rančov, ktoré tu povznikali odlúčením sa a osamostatnením napr. aj ich bývalých klegov. Viac o ich možnostiach sa dozviete priamo na ich stránkach tu.
Otvorené od Pondelka do Piatka od 8.00 do 18.00,
Soboty od 8.00 do 17.00 ,  Nedeľe od 8.00 do 12.00

Rancho Luisa & Tommy

ranč vlastní 25-ročný Tommy Bernard, ktorý žil s jeho rodinou skoro celý život pri koňoch, takže má dokonalú skúsenosť s nimi, rančom a Dominikánskou republikou. Žije v Sabanete, čo je asi 5km na východ od Cabarete, Ranč ponúka ohromujúce scenérické výlety po horách, riekach a plážach. Ponúkajú rôzne časy a dĺžky výjazdov, vrátane celodenných výletov, popoludňajších západov slnka, vychádzky pri splne mesiaca v sprievode svetlušiek alebo 2-3 dňové výlety, kde je možné prenocovať v malebnom vrcholku hôr v hoteli hneď vedľa vodopádu ! Majú k dispozícii 22 krásnych koní na ranči s vyškoleným personálom pre všetky typy jazdcov od detí až po profesionálov. Pre kontakt ich stačí osloviť priamo cez Rancho Luisa Y Tommy Facebook.
Otvorené od Pondelka do Piatka od 8.00 do 17.00

Singing Horse foundation

ranč sa nachádza na bočnej ceste „el Choco road“ na konci obci Sosúa asi 3km bokom od hlavnej cesty medzi Cabarete a Sosúa. Charitu založila operná speváčka Angela Cruz ktorá prišla do D.R: v roku 2000 aby sa starala o podvýživené, bité a zneužívané kone. Z jej obdivuhodnou zručnosťou a praxou dokázala zachrániť veľa zvieratam život a dostať ich do perfektnej kondície vďaka tejto charite, ktorá neustále zbiera financie na chov týchto zvierat. Viac sa dozviete o aktivitách na ich FB stránke.
Otvorené od Pondelka do Piatka od 8.00 do 17.00


ďalšie možnosti dopíšeme akonáhle budeme mať o nich viacej informácii …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.